MACAULAY CULKIN překvapil svým vzhledem. Z alkoholové trosky je sexy fešák!

Dětská hvězda Macaulay Culkin to nikdy neměl v životě příliš jednoduché. Role Kevina z filmu Sám doma ho v pouhých osmi letech vyhoupla na celebrity první kategorie a roztomilý blonďáček si tak dětství pořádně neužil, protože šel z jednoho projektu do druhého.

Herec zažil během dospívání mnoho karambolů. Jeho otec ho psychicky týral a Macaulay začal posléze až příliš moc holdovat alkoholu a drogám, které z něho udělaly doslova trosku.  Ke svým dětským úspěchům na stříbrném plátně se už nikdy nepřiblížil a pro filmové režiséry i fanoušky byl jen dalším z těch, kteří slávu neunesly a Hollywood se jim díky malérům uzavřel.

Dnes už se Culkin před kamerou neobjevuje, boj s drogami a alkoholem se mu však podařilo vyhrát a vypadá to, že nyní opět žije normální život. Když se před týdnem objevil na předávání hudebních cen American Music Awards, pořadatelé jen zírali s otevřenou pusou. Culkinovi to moc slušelo a rozdával úsměv na všechny strany. Navíc mu to prý báječně klape s jeho partnerkou Brendou Song a společně uvažují o miminku.

loading...
...
Stránek: 1 2 3 4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *