StarDance není o tanci? Tomicová si ho klidně vyhraje! Kritici se musí smířit s jednou věcí!

Lukáš Pavlásek a Pavla Tomicová by si mohli podat ruce. Oběma se totiž povedlo rozvířit vody českého internetu, aniž by vůbec museli promluvit. Stačí, že vyrazili do televize a zatancovali tam pár tanců. A lidé se mohou zbláznit. Musí se ale smířit s jednou věcí, StarDance je o tancování jen napůl.

Od producentů opět geniální tah. Do deváté řady pořadu StarDance se jim povedlo opět dostat celebritu, která víří vody. Co si budeme nalhávat, především je to díky tělesným proporcím, a to nemyslíme nijak zle. Tomicové to rozhodně sluší a patří mezi nejkrásnější a nejsympatičtější dámy, které kdy touto soutěží prošli.

S Pavláskem to ale byl skutečně úlet. Na internetu vyvolal obrovskou vlnu nevole od lidí, kteří se domnívají, že StarDance je čistě o tancování. Naopak se dočkal šílené podpory od těch, kdo se rozhodli, že z recese pošlou komika, který neumí tancovat, až do finále. Nakonec však zvítězil zdravý rozum.

Tentokrát na to šla produkce chytřeji a excentrického stand-up komika vystřídala o poznání méně nápaditá herečka. Co naplat, že tancuje lépe než on a že je na ní vidět, že se opravdu snaží. Odpůrců má na internetu dostatek.

 

loading...
...
Stránek: 1 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *