Z bývalého skladníka v Tescu se stala hvězda YouTube. Ročně vydělá neuvěřitelných 12 milionů liber!

Před nezasvěcené o co v Minecraftu jde: tato hra nabízí hráčům vytvořit si svůj vlastní svět a pokusit se přežít v něm. Starší hráči natáčejí videa, jako poradili mladším a neskúsenejším hráčům jak tuto hru třeba hrát, nabízejí různé tipy a cheaty. V roce 2011 kdy se objevila hra Minecraft, fanoušci si nejprve prohlédli videa, jak hru hrát, krok za krokem.

Zde se prokázal Middleton úspěch, jednoduchým stylem prezentoval tuto hru, že mu pochopili i mladší děti a zároveň si z toho něco vzali i oťukaní hráči. Hráč, který žije blízko Aldeshotu studoval na Northamptonskej univerzitě hudební produkci, ale později pracoval v Tescu jako vykladač, aby si vydělal alespoň nějaké peníze. Když maturoval v 21 letech, už vydělával více peněz hraním Minecraftu.

“Řekl jsem rodičům, že přestávám pracovat na plný úvazek. Bylo to těžké vysvětlit jim proč to tak zamýšlím učinit. Když jsem začínal, málo lidí si udělalo z natáčení her svou práci, kromě níž už žádnou jinou nemělo. Rozdíl mezi tím, jaké to bylo před pěti lety a nyní, je masivní. No pak jsem rodičům vysvětlil kolik vydělávám oproti Tesco, a oni mi dali za pravdu, že to dává smysl. ”

Právě tento vzestup slávy ho naučil obrovským a důležitým lekcím.

loading...
...
Stránek: 1 2 3 4 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *