Z bývalého skladníka v Tescu se stala hvězda YouTube. Ročně vydělá neuvěřitelných 12 milionů liber!

“Pokud někdo dělá rozhodnutí vaším jménem ujistěte se, že mu plně důvěřujete,” řekl Dan v interview pro BBC2.

Vydělává si peníze i tím, že na začátku svých videí ukazuje menší reklamy. Za každých 1,000 shlédnutí vydělá jen něco okolo 1 libry. Přijmi má však iz prodeji jeho kolekce triček, kšiltovek, knihy a dokonce minulý měsíc před Vánocemi vydal adventní kalendář.

Za ženu si v roce 2013 vzal jeho dětskou lásku Jemma, kterou potkal ve škole když měl 11, a štěstí pro něj, že Jemma také hrává hry. V minulosti měla svůj YouTube kanál, který měl velký úspěch, ale nyní se snaží více připravovat na založení rodiny.

Žije se svou ženou, která je zároveň jeho manažerkou, a dvěma pejsky, kteří se často objevují ve videích. Jeho sláva ho dovedla k tomu, že si může splnit své nejdivočejší sny, ale kromě budoucí koupě nového domu se snaží neutrácet peníze na blbosti. Je tak velmi důležitý pro herní společností, že například Nintendo mu posílá na Vánoce osobní vánoční pohlednice.

Dan přiznává: “Kdyby mi někdo řekl v šesti letech, když jsem dostal svou první herní konzoli, že Nintendo mi o několik let pošle vánoční pohlednici, nikdy bych mu nevěřil. Malé věci občas znamenají tak mnoho! “

loading...
...
Stránek: 1 2 3 4 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *